O firmie

Firma "AMIX®" została założona w 2004 roku jest prywatnym przedsiębiorstwem, siedziba znajduję się w miejscowości Pierzyny Małe w powiecie pajęczańskim, woj łódzkie. Od powstania firma zajmowała się wykonywaniem części, podzespołów maszyn i urządzeń dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Duże zainteresowanie klientów związane z tego typu działalnością spowodowało rozwinięcie produkcji maszyn i urządzeń przeznaczonych do obróbki drewna. "AMIX®" to własne, oryginalne i nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne.  Prace nad nowymi prototypami prowadzą wykwalifikowani pracownicy. 

Maszyny już w fazie projektu badane są pod względem wytrzymałościowym dzięki wykorzystaniu nowoczesnych systemów  CAD 3D jak również programów wytrzymałościowych.

Dodatkowo nasza firma współpracuje przy niektórych projektach z Istytutem Zaawansowanych Technologii Wytwarzania w Krakowie.  Nasze produkty posiadają atesty i certyfikaty bezpieczeństwa CE.

Mimo iż nasza Firma posiada bogaty park maszynowy, nadal pracujemy nad udoskonaleniem maszyn oraz wprowadzaniem nowych urządzeń. W przedsiębiorstwie produkowanych jest 20 różnych typów maszyn. 

Znaczna część produkowanych maszyn trafia na export do krajów Europy. Eksportujemy na Węgry, Łotwę, Francję, Białoruś oraz Niemcy. 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, że sprosta ona Państwa oczekiwaniom i staniecie się naszymi kolejnymi klientami.